Menu

Wideo marketing

Filmy są obecnie najszybciej rozwijającym się formatem reklamy online. Mogą to być krótkie spoty reklamowe odtwarzane przed innym filmem, na przykład na YouTube, Onet.pl lub przed filmami na portalach informacyjnych. Inną możliwością wideo marketingu są bardziej niezależne filmy mające na celu promowanie usług lub produktu. Może to być zarówno promocja bezpośrednia (prezentacja, ocena i pokaz produktu) jak i pośrednia (np. wideotest porównujący różne produkty, informacyjne wideo na podobny temat).

Globalnie najpopularniejszą platformą marketingu wideo jest YouTube, intensywnym kanałem, gdzie pojawiają się i rozprzestrzeniają filmy, iest również Facebooku oraz inne portale społecznościowe. W polskim środowisku taki rodzaj reklamy można znaleźć w serwisie Onet.pl czy na kanale Ipla.

Do wideo marketingu zaliczane są także tzw. filmy wirusowe („virale“), czyli takie, które zyskują miedzy użytkownikami tak ogromną popularność, że są przekazywane między nimi spontanicznie, a to prowadzi do rozprzestrzeniania się komunikatów reklamowych za darmo.

Nasza agencja jest w stanie zapewnić zarówno samą produkcję filmów, jak i ich rozmieszczenie w tych kanałach oraz skuteczną promocję. Nawet najlepiej nakręcone, najzabawniejsze wideo nie pomoże firmie, jeśli nikt go nie zobaczy. Dlatego zapewnimy jego wyświetlanie dla konkretnie wybranej grupy docelowej użytkowników i pomożemy wam ocenić, co przyniósł wam wideo marketing.