Menu

Marketing online

Zapewniamy kompleksowe usługi w ramach marketingu online. Nieważne, czy jesteście na samym początku działalności, czy liderem w swojej branży – wiemy, w jaki sposób podnieść waszą prezentację w internecie o poziom wyżej. Wszystkie cele i efekty naszej pracy przetłumaczymy na język waszej działalności. Naszym klientom najczęściej świadczymy usługi:

  • Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (SEO): nasz wykwalifikowany zespół SEO, należący do największych w Czechach, pokaże mocne i słabe strony waszej witryny i będzie nad nimi pracować, aby osiągnąć wasze cele biznesowe.
  • Reklama PPC: na początku współpracy z wami ustalimy skuteczną strategię i strukturę kampanii PPC, a poprze ciągły monitoring i optymalizację kampanii będziemy szukać sposobów dla osiągnięcia waszych celów.
  • Reklama na portalach społecznościowych: wybierzemy najbardziej skuteczny sposób promocji na portalach społecznościowych w waszej branży, która przy minimalnych nakładach przyniesie zarówno zyski, jak i zwiększy świadomość marki.
  • E-mailing: e-mail marketing nie bez przyczyny uważany jest za najbardziej skuteczne narzędzie marketingu online. Klienci, którzy już dokonali zakupu, będą chcieli po raz kolejny zgłosić się do was. Pomożemy wam w stworzeniu strategii, wyborze systemu rozsyłania wiadomości i samym ich adresowaniu do poszczególnych klientów.
  • Linkbuilding, opracowanie analiz SEO, strategie link buildingu, analiza słów kluczowych, SEO na rynkach zagranicznych (Słowacja, Niemcy, Austria, Rosja…)
  • Reklama display, remarketing, real time bidding, wideo marketing, usuwanie filtrów, zarządzanie reputacją marki w sieci, content marketing, UX i zwyższenie skuteczności handlowej, analityka internetowa, marketing partnerski, PR online, copywriting, redakcja tekstu i inne.

Dzięki szerokiej gamie usług marketingowych online, możemy wymyślić sensowną strategię z kompleksowym uwzględnieniem możliwości wszystkich kanałów. Ich współdziałanie przyniesie maksymalne efekty biznesowe. Skupiamy się na długoterminowej współpracy, opierającej się na zadowoleniu obu stron. Więc jeśli myślicie poważnie o swojej prezentacji online, chętnie porozmawiamy z wami o sposobach osiągnięcia sukcesu w środowisku internetowym.